چگونه در نتورک مارکتینگ موفق شویم؟

آیا با بیزینس نتورک مارکتینگ به تازگی آشنا شده اید و علاقه مند هستید تا در این شغل به موفقیت برسید؟ آیا رویای ساخت یک سازمان فروش گسترده و پویا را در سر می پرورانید؟

بسیار خوب، ام ال مارکتینگ ۱۲ گام ساده اما حیاتی را برای شروع نتورک مارکتینگ، ادامه ی مسیر و رسیدن به موفقیت به شما پیشنهاد میکند.

هرچند این گام ها به نظر ساده می آیند، ولی رعایت کردن و پایبند بودن به تک تک این گامها، از کلید های رسیدن به کامیابی در نتورک مارکتینگ می باشد.

در ادامه این گام ها را با هم بررسی می کنیم:


گام ۱

شرکت مناسب خود را انتخاب کنید. تحقیق کنید که کدام شرکت مناسب شخصیت شما است؟


گام ۲

حامی مناسب خود را انتخاب کنید. این موضوع نقش بسزایی در موفقیت شما دارد، یک حامی قوی، شما را به سمت موفقیت هدایت خواهد کرد.

گام ۳

توجه داشته باشید که این کار نیاز به صرف وقت دارد. نتورک مارکتینگ یا بازاریابی چند سطحی یک بیزینس واقعی است و نه یک طرح سریع برای پولدار شدن!


گام ۴

نقشه ی راه داشته باشید. کلمه به کلمه نقشه ی خود را مکتوب کنید تا بتوانید بیزینس خود را بسازید. قطعا شما نسبت به کسی که این کار را انجام ندهد، موفقیت بزرگتری را بدست خواهید آورد.


گام ۵

کتاب ها و مقالات کسانی که در این راه موفق شده اند را مطالعه کنید.


گام ۶

چرایی کار مهمترین چیز است. چرا شما به انجام این کار روی آورده اید؟ برای زندگی بهتر و یا آزادی و امنیت مالی؟ حال، تعیین کنید که منظور شما از انجام این بیزینس چیست؟

گام ۷

اهداف خود را مکتوب نمایید


گام ۸

به قرار ملاقات ها و آموزش های برگزاری در شرکت خود توجه کنید.


گام ۹

در مورد محصولات خود تحقیق کنید، و اطلاعات کاملی نسبت به آنها داشته باشید.


گام ۱۰

محصولات و فرصت شغلی خود را در هر شانسی که بدست می آورید با دیگران به اشتراک بگذارید.


گام ۱۱

نیروهای قوی را استخدام کنید و سیستمی قدرتمند از زیرمجموعه ها را بسازید طوری که از زیر مجموعه های خود خسته نشوید.


گام ۱۲

از بیزینس و شغل خود لذت ببرید…

نکات

توسط مطالعه ی کورس های آموزشی خودآموز، شرکت در کلاس ها، و توجه به سمینار ها و کنفرانس ها سطح دانش و آگاهی خود را افزایش دهید.
توصیه ها و پیشنهادات کسانی که در نتورک مارکتینگ موفق شده اند را پیگیری کنید.

هشدارها

بسیاری از مردم ممکن است بدلیل نقص فراوانی که در آنها وجود دارد شما را دلسرد کنند، اما باید قوی باشید و انتقاد و بدگویی را رد کنید.
افرادی که سطح همانند و یا پایین تر از شما هستند را حمایت کنید تا به بهترین موفقیت دست یابید.
به خاطر داشته باشید که نتورک مارکتینگ، نیاز به مبلغی جهت سرمایه گذاری بر روی محصولاتی که شرکت می فروشد دارد، تا بتوانید به حداقل های فروشی که شرکت تعیین کرده دست یابید.